Škoda Fabia - PROMO

Máme pro Vás novou akci Škoda Fabia - PROMO. Jedná se o zvýhodněnou cenu 300,- Kč/den (bez DPH).  U této akce je zahrnut volný limit 50km/ den. (pokud přejedete limit 50km, bude Vám účtována denní sazba dle ceníku). Pouze tento automobil je polepen v našich reklamních barvách.

Image

Dodávka na Hodinu

Potřebujete převést větší náklad a nevejde se vám od vašeho automobilu? Pomůže vám naše nová akce "Dodávka na hodinu". Zapůjčíme vám dodávku za cenu 150Kč na hodinu. Minimální doba zápůjčky jsou 3 hodiny + účtujeme 2,-Kč za každý ujetý km. Akce je možná pouze ve všední dny tzn. Po-Pá a to od 9-17hod.

Image

Akce víkend

Spustili jsme novou službu Víkend. Jedná se o víkendový zvýhodněný tarif od Pá 15.00 h. – Po 10.00 h. Akce Víkend se vztahuje na kompletní nabídku vozidel naší autopůjčovny a zahrnuje standardní výbavu a podmínky pronájmu aut naší půjčovny za zvýhodněnou víkendovou cenu.

Image

Parkování pro Váš vůz zdarma

Pokud si u nás zapůjčíte obytný automobil (vztahuje se i na jakýkoliv jiný pronájem), můžete u nás zdarma parkovat Vaš automobil. A jestliže budete mít zájem, můžete si nechat Váš zaparkovaný vůz od nás profesionálně vyčistit.

Image

Kde nás najdete

 

 

Autopůjčovna Most - HOTEL CASCADE

Radniční 3, 434 01 Most

Infolinka: +420 775 270 170

Po - Pá:  8:30 - 17:00 hod.

Akceptujeme

POBOČKY:

Pobočky autopůjčovny Autopujcit.eu jsou v těchto městech: 

Autopůjčovna Teplice

Autopůjčovna Louny

Autopůjčovna Chomutov

Autopůjčovna Žatec

Autopůjčovna Kadaň

Autopůjčovna Klášterec nad Ohří

Autopůjčovna Bílina

Autopůjčovna Podbořany

Autopůjčovna Litvínov

Autopůjčovna Litoměřice

 

 

Go to top